Klima global trading

Contact us :+971 4 548 5455

Email  : info@klimaglobal.com

Duct fan

AC Centrifugal Inline Duct Fans Backward Curved

ADTX

For industrial and constructional applications, in factories, hospitals, night clubs, offices, kitchens, bathrooms, theaters, condominiums, restaurants, etc.

AC Rectangular Inline Duct Fans Backward Curved

ADKF

Rectangular inline duct fan series in perfect for use residantiel commercial and industrial enviroments for ventilation applications such as Residential bathrooms tolites utility rooms indoor swimming pools gyms and storeroms etc.

Kanal Tipi Fan

ADKF-EC

ADKF Serisi Kanal Tipi Fanlar yaşamsal, endüstriyel ve ticari alanlarda, havalandırma sistemlerinde mükemmel çözümler sunarlar. Banyolar, tuvaletler, spor salonları, depolar vs.

AC Direct Drive Rectangular Inline Duct Fans Backward Curved

ADKF-R

Kitchen exhaust applications hotelscarparking areas buildings shoppings mals etc.

Geriye Eğimli Harici Motorlu Dikdörtgen Kanal Tipi Fan

ADKF-R EX

Fanlar geri eğik seyrek radyal kanatlara sahiptir ve müdahale kapağı sayesinde kanal bağlantısı sökülmeden motor ve kanat bölümüne müdahale edilebilir. Giriş halkası pirinç kaplama olan fanlardır. Exproof fanlar veya exproof aspiratörler patlama veya alev alma riski yüksek olan ortamların havalandırmasında tercih edilen fan tiplerinden biridir. Kıvılcım çıkarmayacak şekilde tasarlanmış yapıya sahip oldukları için petrol rafinerileri, benzin istasyonları, tankerler ve kimyasal madde depoları ve benzeri alanlarda sıklıkla tercih edilir.

Duct Type Shelter Ventilation Units

ASH

Sığınakların ihtiyacı olan taze havanın temininde kullanılır. Normal zaman ve savaş zamanı olmak üzere iki farklı konumda kullanılabilirler. Normal zamanda hava sadece G4 filtreden geçirilerek iç mekana gönderilir. Savaş zamanında ise taze havayı; olası kimyasal (nükleer) gazlardan büyük oranda arındırıp aktif karbon filtre ve nükleer hepa filtreden geçirerek iç mekana gönderir. Bypass hava damperlerinin tam olarak sızdırmazlığı sağlamadığı tespit edilmiştir. Bunun yerine kayar sistemli bypass panelinin yapılan testlerde daha verimli olduğu görülmüş ve cihazlarımızda kullanılmıştır.

Smoke Exhaust Duct Fan

In order to provide flexible installation options, both blowing and exhaust point and configuration can be changed in all our models. It can exhaust a smoke at 400oc up to two hours.